Nawigacja

Wydarzenia

„Warsztaty Trzech Pokoleń”

„Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku,

Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku,

Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem,

Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze”.

 

„Warsztaty Trzech Pokoleń” za nami …

 

Tradycja wykonywania ozdób choinkowych zachowała się do naszych czasów.

Święta Bożego Narodzenia to cudowny, magiczny czas. Zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi nadchodzi, jak co roku, niepowtarzalna atmosfera tworzona przez wspólnie spędzony czas z rodziną, przyjaciółmi, osobami bliskimi naszemu sercu. Panujący dookoła klimat podkreślają przystrojone barwnymi lampkami ulice, domy, cudowne ekspozycje sklepowe. Chociaż w tym okresie ludzie starają się być lepsi, milsi, pamiętają o tych, dla których na co dzień brakuje czasu, samotnych, potrzebujących …

Magia świąt to także tradycja, a jej stanowi nieodłącznym elementem jest dekorowanie choinki. Aby o niej pamiętać zaproponowaliśmy już po raz kolejny warsztaty wykonywania niepowtarzalnych, kreatywnych ozdób świątecznych. Jednym z punktów wieczoru była oczywiście wizyta Mikołaja, który choć w tym czasie mocno zapracowany, znalazł chwilę, żeby do nas przybyć. Nie byłby sobą, gdyby nie przyniósł drobnych upominków ─ słodyczy.

Warsztaty były także okazją do nauczenia się niektórych technik, poznania pomysłów i możliwości innych uczestników. Podczas spotkania każdy mógł odkryć w sobie pokłady kreatywności i wspólnie spędzić czas, którego wszystkim brakuje ─ przy słodkościach i ciepłej herbacie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Milena Rychcik

GALERIA

Aktualności

Kontakt

  • Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Bisztynku
    ul. Kolejowa 5, 11-230 Bisztynek
  • 0 89 718 90 52

Galeria zdjęć